Brigáda – módní poradkyně, módní poradce ESPRIT Chodov

Místo

Praha-Chodov

Popis

CO BUDETE DĚLAT?
– pečovat o každého zákazníka tak , aby vždy odcházel z obchodu s úsměvem
– pečovat o prodejnu a nabízený sortiment
– pomáhat zákazníkům na základě jejich přání s výběrem
– DĚLAT Z NAKUPOVÁNÍ ZÁŽITEK

Požadujeme

KOHO HLEDÁME?
Šikovného kolegu nebo kolegyni, který sdílí naše hodnoty
– OPTIMISMUS – myslíme pozitivně a využíváme každou příležitost k dalšímu rozvoji
– RESPEKT – jsme uznalí, otevření a tolerantní
– POCTIVOST- jsme čestní a féroví
– DŮVĚRU- spolupracujeme jsme tým a je na nás spolehnutí
– KVALITU – naše výkony, naše zboží a naše vize vzbuzují nadšení
– LOAJALITU – stojíme za společností, ztotožňujeme se s našimi společnými hodnotami a cíli

– kdo mluví plynně česky nebo slovensky, to je nutnost, ostatní jazyky jsou výhodou.
– kdo má praxi, ten má výhodu, ale není to nutné.
– kdo má vzdělání. Stojíme o Vaše nadšení a spolehlivost. Vašemu vzdělání se meze nekladou.
– kdo již oslavil osmnácté narozeniny. Jsi-li mladší, domluvíme se individuálně.

Nabízíme

CO NABÍZÍME?
Dohodu o provedení práce
Nástupní bonus 1500,- Kč(ve formě oblečení ESPRIT dle vlastního výběru)
Možnost vyplacení zálohy ze mzdy v průběhu měsíce
Směny si plánujete sám-a, stojíme o nabídku minimálně 60 hodin za měsíc včetně čtyř víkendových dní dle vlastních časových možností

KONTAKT ZDE

Garee's Random Image Error : There are no published images