Elektro/Strojní inženýr

Místo

Dobříš, Klášterec nad Ohří, Žatec, Most

Pro našeho významného klienta, hledáme vhodné kandidáty na pozici Elektro/Strojní inženýr.

Náplň práce:
– osobní přítomnost na stavbě (dohled nad řízením harmonogramů stavby)
– kontrola projekčních nákladů, časového harmonogramu, specifikace materiálů
– zodpovědnost za bezpečnostní zajištění staveniště
– kontrola kvality vč. dokumentace (čtení v AutoCadu)

Požadujeme

– min. SŠ elektro/strojní – vhodné i pro absolventa
– praxe v organizaci výstavby velkých prům. celků zaměření elektro (slaboproud, silnoproud, měření a regulace) – výhodou
– flexibilita, chuť učit se novým věcem
– komunikativní znalost AJ – výhodou
– řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

– motivující finanční ohodnocení
– firemní akce s občerstvením
– stravenky, poukázky na volnočasové aktivity
– sick days

Můžete si vybrat z těchto pracovišť: Dobříš, Klášterec nad Ohří, Žatec Most

Termín nástupu:
Ihned/dle dohody

KONTAKT ZDE

Garee's Random Image Error : There are no published images