Finanční účetní perspektivní zaměstnání !

Místo

Chomutov

Máme pro Vás možnost uplatnit se v perspektivním zaměstnání v dceřiné společnosti mezinárodního koncernu na pozici samostatné finanční účetní.

Nabízíme :
– odpovídající mzdové ohodnocení dle předchozí praxe a prokázaných zkušeností
– perspektivní zaměstnání v dceřiné společnosti mezinárodního koncernu
– práce ve výrobním závodě na plný úvazek
– firemní benefity
– možnost seberealizace
– příjemné pracovní prostředí a kolektiv
– nástup dle dohody

Náplň práce :
– účtování pohledávek a závazků
– vedení pokladny účtování banky a interních dokladů
– podklady pro přiznání DPH
– spolupráce na měsíčních závěrkách
– přípravné práce pro audit a daňové poradce

Požadované znalosti :
– SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
– znalost účetnictví a daňové legislativy
– alespoň základní znalost anglického jazyka popř. německého jazyka
– znalost MS Office SAP

KONTAKT ZDE

Garee's Random Image Error : There are no published images