FINANČNÍ ÚČETNÍ – zaměření na banku (30h/týden)

Místo

Praha-Smíchov

Pro našeho klienta, prestižní mezinárodní společnost, hledáme komunikativního a přátelského kolegu, a to na pozici:

Náplň práce:

– příprava podkladů pro platební styk
– platby a jejich převod mezi účty
– identifikace a párování plateb
– zpracování a zaúčtování plateb
– příprava podkladů pro fakturace
– komunikace napříč společností i s klienty
– související administrativa

Požadujeme

– SŠ/VŠ ekonomického směru
– praxe v oboru 2 roky, možno i VŠ absolvent s praxí
– AJ na komunikativní úrovni (B2)
– standardní znalost MS Office, SAP výhodou
– pečlivost, zodpovědnost a samostatnost

Nabízíme

– skvělý kolektiv a stabilní zázemí mezinárodní společnosti
– zkrácenou pracovní dobu 6h/den
– možnost Home Office
– možnost kariérního růstu
– krásný balíček benefitů: 25 dní dovolené, 5 sick days, příspěvek na stravování, penzijní a životní připojištění, pravidelné občerstvení na pracovišti, hrazení kurzů a další!

KONTAKT ZDE

Garee's Random Image Error : There are no published images