Flexibilní přivýdělek v oblasti zdravého životního stylu

Místo

Praha-Běchovice, Úžice, Litoměřice

Zavedená, prosperující obchodně poradenská firma nabízí: vedlejších činnost 2-3hod.denně příjem 8 -12 tis.i více dle vašeho nasazení, měsíčně-využití PC a internetu-vedená z velké části z domu-uplatnění pro muže i ženy – plné zaškolení v ramci firmy-možnost osobniho, finančního a kariérního růstu.

Požadujeme

– přístup na internet a základní dovednosti na PC
– věk od 21 let
– snahu učit se novým věcem
– základní komunikační schopnosti
– vytrvalost
– pozitivní přístup

Nabízíme

Pracovní náplň : maloobchod/klientský servis, rozvoj firmy a organizace.
– možnost práce z domu – kdekoliv
– vedlejší činnost 2–3 hod. denně. Příjem 7–12 tis.
– flexibilní pracovní dobu
– zaškolení doma i v cizině
– možnost profesního a osobního růstu
– osobního poradce, který Vám pomůže úspěšně začít
– motivující plán odměn
– uplatnění na hlavní nebo vedlejší činnost

KONTAKT ZDE

fuck-yeah-meow-yeah-300x300