Módní poradkyně, módní poradce ESPRIT Palladium

Místo

Praha-Staré Město

Popis

CO BUDETE DĚLAT?
– vše pro to, aby každý zákazník odcházel z obchodu s úsměvem
– pečovat o zákazníky vstřícným přístupem
– pečovat o prodejnu a nabízený sortiment
– na základě přání zákazníků jim budete pomáhat s výběrem

KOHO HLEDÁME?
Hledáme toho kdo sdílí naše hodnoty
OPTIMISMUS – myslíme pozitivně a využíváme každou příležitost k dalšímu rozvoji
RESPEKT – jsme uznalí, otevření a tolerantní
POCTIVOST – jsme čestní a féroví
DŮVĚRU – spolupracujeme, jsme tým a je na nás spolehnutí
KVALITU – naše výkony, naše zboží a naše vize vzbuzují nadšení
LOAJALITU – stojíme za společností a ztotožňujeme se s našimi společnými hodnotami a cíli

– kdo mluví plynně česky nebo slovensky – to je nutnost, ostatní jazyky jsou výhodou
– kdo má praxi , ten má výhodu, ale není to nutné
– kdo má vzdělání, stojíme o Vaše nadšení a spolehlivost. Vašemu vzdělání se meze nekladou
– kdo již oslavil osmnácté narozeniny. Jsi-li mladší, domluvíme se individuálně.

Požadujeme

Plynulá čeština nebo slovenština – to je nutnost, ostatní jazyky jsou výhodou
Praxe je výhodou, ale není to nutné
Vzdělání, stojíme o Vaše nadšení a spolehlivost. Vašemu vzdělání se meze nekladou
Plnoletost, jsi-li mladší, domluvíme se individuálně.

Nabízíme

– hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
– nástupní bonus ve výši 3.000,- Kč ve formě oblečení dle vlastního výběru
– stravenky v hodnotě 120,-Kč
– příspěvek na penzijní připojištění zvyšující se podle délky trvání pracovního poměru
– celoroční bonus za nemarodění
– příspěvek na dovolenou
– skvělé zaměstnanecké slevy
– motivační soutěže
– služby firemního psychologa k osobním potřebám
– kurzy cizích jazyků
– interní a externí školení, celofiremní aktivity
– možnost vyplacení zálohy ze mzdy v průběhu měsíce
– sportovní aktivity – možnost získat výhodně kartu MULTISPORT
– práci ve směnném provozu, rozložení pracovní doby na krátký/dlouhý týden na obchodech s otírací dobou 9:00-21:00
– skvělý kolektiv a přátelské prostředí

KONTAKT ZDE

Garee's Random Image Error : There are no published images