OD NOVÉHO ROKU V NOVÉM CALL CENTRU – I 150 KČ/HOD

Praha-centrum, Praha 1, Praha 10, Praha 2, Praha 3, Praha 4, Praha 5, Praha 6, Praha 7, Praha 8, Praha 9 Praha 7

Nabízíme práci v moderním a atraktivním call centru na Praze 7 na pozici Telefonní specialista.

Nepotřebujete žádné předchozí zkušenosti, stačí pouze chuť učit se nové věci, prodávat Vás naučíme my.

Náplň práce je:
– telefonické kontaktování stávajících a potencionálních klientů
– prezentace zajímavých produktů a služeb
– zpracování drobné administrativy na PC

Požadujeme

Koho hledáme?
– přátelské kolegy, kteří se nebojí komunikovat a mají chuť každý den telefonovat

Co od Vás očekáváme?
– příjemný hlasový projev
– pozitivní myšlení a přístup k práci
– docházku min. 20 hod týdně

Nabízíme

– férového zaměstnavatele
– garantovaný důstojný fix + progresivní bonusy bez omezení
– průměrný výdělek po zaučení 150 Kč/hod
– pravidelné a včasné vyplácení mzdy
– flexibilní docházku
– občerstvení na pracovišti, relax room, dotované masáže, zvýhodněný mobilní tarif
– moderní pracoviště
– zdarma odborné zaučení každého nováčka

KONTAKT ZDE

bluurb