Operátor ve strojírenství – Praha, Novodvorská, až 24 000 kč měsíčně

Praha-centrum, Praha-východ, Praha-západ, Praha 1, Praha 10, Praha 2, Praha 3, Praha 4, Praha 5, Praha 6, Praha 7, Praha 8, Praha 9 Praha

Hledáme šikovného kolegu na obsluhu strojů na řezání křemíkových tyčí. Budete mít na starosti nastavení, seřizování a kontrolu řezacích strojů, odebírání hotových výrobků a jejich odevzdávání dále do výroby polovodičů. Jestli Vám nedělá problém práce na směny a rozumíte strojírenství, jste pro nás vhodným uchazečem.

Náplň práce:
* Seřizování řezacích strojů a kontrola správného nastavení
* Sledování stavu řezacích nástrojů a drobná údržba
* Dodržování výrobních postupů dle konkrétních požadavků výroby
* Odebírání hotových polotovarů a manipulace s nimi

Požadujeme

* Ukončené SOU
* Spolehlivost, pracovitost, ochotu pracovat na směny
* Schopnost samostatné práce
* Zkušenosti z práce v elektrochemickém průmyslu výhodou

Nabízíme

* Nástupní hrubá mzda 18 – 19 000 Kč měsíčně
* Stravenky
* Týden dovolené navíc
* Fyzicky nenáročná práce
* Místo práce: Praha – Novodvorská

KONTAKT ZDE

annoyed-are-you-fucking-kidding-me-son-150x150