Pečovatel/ka s osobním přístupem

Místo

Popis

Pro Domov seniorů kousek u Prahy hledáme šikovného/šikovnou PEČOVATELE/PEČOVATELKU. Dokážete se vcítit do druhých lidí? Berete svou práci jako poslání a toužíte pracovat v příjemném prostředí s moderním zázemím? Nechcete být jen Pečovatel/ka, ale zároveň i parťák/parťačka, který dokáže zpříjemnit lidem jejich stáří? Pak právě VÁS náš klient potřebuje!

Jak bude vypadat váš běžný pracovní den?

– Klientům budete pomáhat s hlavním jídlem i svačinami, budete hlídat jejich pitný režim a pomáhat jim s ranní, denní i večerní hygienou a polohováním na lůžku. S klienty je potřeba si také občas popovídat a vyslechnout jejich přání.
– Pracuje se na ve 12ti hodinových směnách, vždy od 7:00 do 19:00 nebo od 19:00 do 7:00. Své směny můžete plánovat vždy dopředu, takže budete vždy vědět, jak si rozplánovat své volné dny. Noční směny tvoří zhruba 1/3 celých pracovních směn. Úprava délky směn je v nejnutnějším případě možná dle dohody.

Požadujeme

– Rodinní příslušníci seniorů Vám budou svěřovat své nejbližší do péče, proto od Vás očekáváme zodpovědnost, pečlivost a přátelský a individuální přístup ke každému jednotlivému pacientovi.
– Nepotřebujeme maturitní ani výuční list. Postačí nám váš výpis z rejstříku trestů a chuť pracovat!

Nabízíme

– Nadstandartním platovým ohodnocením
– Příspěvkem na dopravu (a to i v případě, že využijete svozu do práce)
– 5ti týdny dovolené – víme, že to není vždy lehká práce, takže chceme, abyste měli možnost dostatečného odpočinku a relaxace
– 13. plat rozdělený na dvě poloviny (tak, abyste měli bonus před Vánoci a před letními dovolenými)
– Přátelským kolektivem, který si na nic nehraje (Ředitele domova můžete klidně potkat mezi klienty nebo na kávě s personálem)
– Nové prostory a pomůcky, které vám ulehčí vaši práci

KONTAKT ZDE

determined-challenge-considered-150x150

Komentáře

komentářů