Pomocný pracovník do lakovny 3směny kmenový stav

Místo

Plzeň

Jste manuálně zručný? Nevadí Vám 3směnný provoz? Máte již předchozí zkušenosti z výroby či je chcete získat? Hledáte zaměstnavatele, který si budete pamatovat Vaše jméno, a přesto budete součástí velkých projektů?
Nastartujte tak kariéru v mezinárodní společnosti zabývající se výrobou dveří do vlaků na pozici POMOCNÍK DO LAKOVNY.

Náplň práce:
* navěšování, odmašťování
* pomocné práce na lakovně
* úklid pracovní plochy

Požadujeme

* manuální zručnost
* fyzická zdatnost
* schopnost samostatné práce
* spolehlivost a pracovitost
* zodpovědný přístup k plnění pracovních povinností

Nabízíme

* nástup možný IHNED či DOHODOU
* místo výkonu práce: PLZEŇ
* zázemí stabilní společnosti
* práci na hlavní pracovní poměr do KMENOVÉHO STAVU
* zajímavé finanční ohodnocení
* 3SMĚNNÝ PROVOZ
* proplácené přesčasy a rozmanité firemní benefity
* práce v čistém a klidném prostředí
* dovolená 4 týdny, závodní stravování
* zajištění firemní dopravy na ranní směnu z vlakového nádraží Starý Plzenec

KONTAKT ZDE

Garee's Random Image Error : There are no published images