Process Engineer – možnost profesního růstu

Úspěšná sympatická moderní společnost rozšiřuje kruhy svých zaměstnanců a hledá nového kolegu na výše uvedenou pozici.

Nabízíme:

Týden dovolené navíc
Možnost dalšího vzdělávání nebo rozšíření kvalifikace
Sympatické pracovní prostředí a skvělý přátelský kolektiv
Zaměstnání na dobu neurčitou
Zvýhodněné stravování
Odměna za loajalitu
Odpovídající finanční ohodnocení

Náplň práce:

Spolupodílení se na řízení výrobních technologií
Vytváření postupů pro údržby a oprav strojů a zařízení
Úpravy a modifikace strojů a zařízení
Zavádění TPM postupů a školení mechaniků a seřizovačů na nové technologie
Optimalizace výrobních procesů

Požadujeme:

VŠ vzdělání ( elektrotechnického zaměření) popř. SŠ s předchozí praxí na obdobné pozici
Dobrá znalost MS Office
Znalost práce s výkresovou dokumentací
Programování PLC průmyslové roboty pohony
Znalost CAD systémů preferován SolidWorks
Znalost Lean production SMED

KONTAKT ZDE

Garee's Random Image Error : There are no published images