PROJEKTANT ELEKTRO/LOVOSICE/TAR

Litoměřice, Lovosice, okres Litoměřice Lovosice, okres Litoměřice

Pro našeho významného klienta, který je evropským dodavatelem řešení v oblasti průmyslové automatizace a výrobních informačních systému, hledáme: PROJEKTANT ELEKTRO/LOVOSICE/TAR.

Náplň práce:
– technická jednání se zákazníkem
– tvorba projektové dokumentace Elektro (s vazbou na MaR)
– kompletační činnost
– autorský dozor případně koordinace stavby
– příprava podkladů pro výběrová řízení
– samostatné řízení zakázek

Požadujeme

– SŠ/VŠ vzdělání se zaměřením na elektrotechniku – silnoproud
– orientace v oboru procesní automatizace
– znalost NJ, AJ nebo RJ na úrovni práce s technickou dokumentací
– praxe v oblasti projektování rozvodů energie VN i NN vč. tvorby výrobní dokumentace napájecích rozvaděčů
– osvědčení o kvalifikaci dle vyhl. 50/1978 Sb. §6 a §10 bez omezení napětí
– zkušenosti s dimenzováním transformátorů, ochranných prvků, zkratové výpočty
– znalost některého z CAE systému, nejlépe Eplan
– orientace v technických normách
– řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

– zázemí silné a stabilní společnosti
– zajímavé finanční ohodnocení
– firemní benefity
– možnost profesního a kariérního růstu

Místo pracoviště:
Lovosice

Termín nástupu:
Ihned/dle dohody

KONTAKT ZDE

Annoying-Facebook-Girl-300x300