Projektový manažer – Junior

Místo

Praha-Kobylisy

Pro našeho významného klienta, který se zabývá dopravním průmyslem, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Projektový manažer – Junior.

Popis pozice
– Spolupráce se Senior manažerem na projektech
– Administrativní a technická podpora Senior manažera
– Zpracovávání zadávací a technické dokumentace (v angličtině nebo němčině)
– Tvorba cenových nabídek
– Kooperace napříč odděleními, především projektanti, výroba, vývoj
– Služební cesty za zahraničními klienty
– Účast na jednáních s klienty a dodavateli (v některém z jazyků: angličtina, němčina, francouzština)
– Spolupodílení se na tvorbě tendrových nabídek / dokumentace pro převážně zahraniční klienty
– Zpracování písemných reportů o stavu prací na projektech
– Práce s interními softwarovými systémy (Helios Green, nástroje PM)

Požadujeme

– Technické zaměření
– Vynikající znalost ČJ nebo AJ
– dobrou znalost NJ, RJ, FJ, … – výhodou
– Ochota vzdělávat se v oboru
– Dovednost týmové spolupráce
– Ochota cestovat
– Znalost práce na PC
– Flexibilita
– Komunikační a argumentační dovednosti
– Organizační schopnosti
– Tah na branku, proaktivita
– Schopnost řešit problémy

Nabízíme

– Jistota zaměstnání v zavedené společnosti
– Příjemný přátelský tým
– Prostor pro vlastní rozvoj a kreativitu
– 5 týdnů dovolené
– 13. plat podle výsledků společnosti
– Cafeteria
– Stravenky
– Jazykové kurzy
– Příspěvek na životní a penzijní připojištění
– Příspěvek na MultiSport kartu
– Další benefity, které jsou pevnou součástí silné sociální politiky

Termín nástupu:
Ihned/dle dohody

Místo pracoviště:
Praha

KONTAKT ZDE

Garee's Random Image Error : There are no published images