SERVISNÍ TECHNIK PŘÍSTROJŮ PRO FYZIKÁLNÍ A MATERIÁLOVÁ MĚŘENÍ

Místo

Praha-Prosek, Praha-Hrdlořezy, Praha-Vysočany

Chcete být součástí firmy, která je již 25 let lídrem na českém a slovenském trhu v oblasti laboratorních zařízení? Chcete být jedním z mála v ČR, kdo umí tyto špičkové přístroje kvalifikovaně nastavovat a servisovat? Máte už zkušenosti v podobném druhu servisních činností?
Pak se se přidejte ke špičce a my vás rádi vezmeme na vrchol s sebou.

Aktuálně hledáme SERVISNÍHO TECHNIKA přístrojů pro fyzikální a materiálová měření

Co bude Vaším úkolem?

– instalační a servisní práce u klientů, pravidelné kontroly přístrojů dle harmonogramu
– dlouhodobá spolupráce se špičkovými pracovišti v oboru – udržení vysoké kvality servisu
– nějaká ta administrativa k tomu také patří:-)
– reporting nadřízenému
– porady týmu

Požadujeme

– vzdělání v oboru strojírenství, geologie, mat.inženýrství, fyzika a pod.
– zkušenosti s prací na přístrojích podobného typu jsou velkou výhodou
– chuť poznávat a učit se novinky
– jazykovou výbavu – angličtina pro komunikaci se zahraničními dodavateli – stačí konverzační úroveň
– ochotu cestovat po regionu (centrála Praha, cesty v rámci Čech)
– šikovní doktorandi vítání – máme ve firmě několik kvalitních kolegů,
– práce je vhodná i pro ženy :), máme zde velmi šikovnou kolegyni na této pozici

Nabízíme

– auto, ntb, telefon
– perfektní zaškolení na perfektní moderní speciální techniku
– fixní mzdu odpovídající významu a náročnosti pozice + bonusy
– mnoho firemních benefitů
– a hlavně skvělý tým kolegů, specialistů, který se již na Vás těší 🙂

KONTAKT ZDE

Garee's Random Image Error : There are no published images