SW servisní programátor – Strojírenství

Místo

Česká Lípa

Dynamicky se rozrůstající česká společnost hledá do svých řad zapáleného SW programátora. Říká Vám něco TIA portál nebo Siemens Simatic? Přihlaste se k nám!

Náplň práce:

– Výběr vhodných komponentů pro dané zařízení a návrhy řešení programu ve spolupráci s konstrukčním oddělením
– Tvorba vizualizace sběr dat a SW k navrženým zařízením (Simatic Allan Bradley…)
– Tvorba dokumentace k zakázce a její aktualizace na základě pozdějších změn v procesu výroby a montáže
– Spolupráce s týmem v průběhu realizace
– Zodpovědnost za testovací proces ve výrobě
– Předávání podkladů pro tvorbu manuálů pro obsluhu zařízení
– Případně školení zástupce zákazníka v obsluze stroje
– Návštěvy u zákazníka někdy na více dní o víkendu a někdy do pozdních večerních hodin

Očekáváme:

– Znalost TIA13 a Simatic Manager komponentů Siemens a Eplan Electric P8 (základní orientace ve výkresu)
– Základní znalost některého z databázových systémů (MySql MSSql)
– Základní znalost alespoň některého skriptovacího jazyka (javaScript VBScript )
– Ovládání PC a kancelářských balíků na nadstandardní úrovní.
– Základní znalost SCADA systémů
– Znalost angličtiny – psané a mluvené slovo na úrovni domluvím se a rozumíme si Super výhodou je znalost robotů a jejich ovládání (Fanuc Omron ABB ) a zkušenosti se servo pohony a krokové pohony (Festo SMC …)
– Ochota občasné práce přesčas

Nabízíme:

– Perspektivní a velmi zajímavou práci ve stabilní ale velmi energické české společnosti.
– Super zaškolení které Vás provede vším potřebným.
– Motivující finanční ohodnocení (fixní mzdu a prémiovou část)
– Systém talentmanagementu
– Kontakt s nejnovějšími technologickými novinkami
– Pravidelnou zpětnou vazbu od nadřízeného
– Plovoucí pracovní dobu která Vám zajistí work – life balance
– Širokou škálu zaměstnaneckých benefitů které Vám zpříjemní nejen Vaši práci( příspěvek na penzijní připojištění dotované firemní akce 13.plat pastelkovné příspěvek na dětskou rekreaci společné páteční snídaně a mnoho dalších.
– Služební notebook a mobilní telefon.

KONTAKT ZDE

rage-red-eyes