Technický ředitel – Strojírenství

Místo

Česká Lípa

Česká rozvíjející se společnost hledá do svých řad technického ředitele. Baví Vás práce s lidmi a máte zkušenost s vedením týmu? Jste manažer? Pak hledáme právě Vás !

Pracovní náplň:

– Budete členem nejužšího managementu společnosti.
– Povedete oddělení konstrukce a elektroprojekce a budete se podílet na plánování kapacit společnosti.
– Budete rozvíjet společnost po technické stránce ( nové technologie atd..).
– Budete odpovídat za dodržení rozpočtu zakázek režie za správné konstrukční řešení vyvíjených technologií a dodržení termínového plánu.
– Budete aktivně spolupracovat s technickou podporou prodeje a vedoucími jednotlivých středisek.
– Účastnit se pravidelně klíčových jednání se zákazníky.

Co očekáváme?
– SŠ/VŠ vzdělání technické zaměření výhodou
– Znalost AJ na komunikativní úrovni
– Uživatelskou znalost MS Office ( zejména Excel)
– Vůdčí schopnosti rozhodnost a týmového ducha
– Flexibilitu a schopnost zachovat klidnou hlavu v krizových situacích
– Řidičský průkaz B

Nabízíme Vám:

– Perspektivní a velmi zajímavou práci ve stabilní ale velmi energické české společnosti.
– Zaškolení které Vás provede vším potřebným.
– Motivující finanční ohodnocení (fixní mzdu a prémiovou část).
– Systém talentmanagementu
– Kontakt s nejnovějšími technologickými novinkami.
– Pravidelnou zpětnou vazbu od nadřízeného.
– Plovoucí pracovní dobu
– Širokou škálu zaměstnaneckých benefitů které Vám zpříjemní nejen Vaši práci. (příspěvek na penzijní připojištění dotované firemní akce 13.plat pastelkovné příspěvek na dětskou rekreaci společné páteční snídaně a mnoho dalších).
– Služební automobil i k soukromým účelům
– Notebook a mobilní telefon

KONTAKT ZDE

happy-epic-win-150x150