VEDOUCÍ ŠPIZZA POBOČKY VE VYŠKOVĚ + STRAVCE, ŽIVOTKO atd…

Místo

Vyškov

Popis

NABÍZÍME POCTIVOU PRÁCI, POKUD TĚ BAVÍ VAŘIT, MÁŠ PŘIROZENOU AUTORITU, UMÍŠ OSTATNÍM PORADIT, MÁŠ RÁD/A LIDI A JSI V KOLEKTIVU OBLÍBENÝ/Á A SE SOC. SÍTĚMI JSI KAMARÁD/KA.
Je pro tebe důležitý smysl toho, co děláš? Nebaví tě pracovat pro někoho, koho jsi v životě neviděl/a? Těší tě, když někomu tvé jídlo chutná? Povídáš si rád/a? Máš dobré zkušenosti s vedením lidí? Pak seš náš člověk a zveme tě mezi sebe do ŠPIZZA rodiny!! ♥ Jsme nadšenci, kteří od základních surovin vyrábí pizzu, gyros a burgery. Vše bez polotovarů.
Chodíme na krátké, zato intenzivní směny, na kterých bývá veselo. Zkrátka šrumec a frmol, to je to, co nás baví! No a po práci se občas scházíme i na skleničku, protože si rozumíme a jsme zkrátka z jednoho těsta! Dobré vztahy jsou nám vším.
Tvým úkolem bude vést tým ze čtyř kmenových pracovníků a dalších asi 10 občasných brigádníků.

Požadujeme

Samostatnost v rozhodování, managerské schopnosti, umění vést tým a motivovat, příjemné vystupování, zručnost a bez nadsázky umění prožívat život radostně a prací se bavit!

Nabízíme

ZA POCTIVOU PRÁCI POCTIVÉ PENÍZE! Práce našich Špizzařů si vážíme, proto dostaneš k výplatě (30-47 tis.) měsíční příspěvek na relaxaci, životní nebo penzijní pojištění, vánoční odměny a po 3 letech 5 dnů dovolené navíc. Své zaměstnance si pečlivě vybíráme a pak se k nim chováme jako k rodinnému stříbru!
OPUSŤ STOJATÉ VODY, TATO PRÁCE JE ŠPIZZA! 🙂

KONTAKT ZDE

Garee's Random Image Error : There are no published images

Komentáře

komentářů