Vedoucí údržby

Místo

Jindřichův Hradec

Pro stabilní výrobní společnost hledáme vhodného kandidáta/tku na pozici vedoucí údržby.

Pracovní náplň:
– vedení a koordinace oddělení údržby, včetně plánování a kontroly prováděných údržeb
– organizace práce podřízených, školení pracovníků
– odpovědnost za provozuschopnost výrobních zařízení
– spolupráce při auditech
– účast na neustálém procesu zlepšování
– koordinace v oblasti zajištění náhradních dílů
– spolupráce při zavádění nových projektů do výroby

Požadujeme

– SŠ/VŠ vzdělání technického směru
– praxe na obdobní pozici min. 4 roky
– schopnost pokročilé komunikace v AJ /NJ
– znalost zařízení a technologií pro oblast údržby
– manažerské dovednosti a schopnost samostatného rozhodování

Nabízíme

– práce na plný úvazek v rozsahu 37,5 hodin týdně
– velmi zajímavé finanční ohodnocení
– možnost pružné pracovní doby
– příspěvek na stravování
– týden dovolené na zákonný rámec
– možnost rozvíjet jazykové a technické dovednosti

KONTAKT ZDE

Garee's Random Image Error : There are no published images