Klempíř na hale – německá firma – NÁSTUP DO KMENE

Tuřany, Šlapanice, Brno, Popovice, Rajhrad, Újezd u Brna, Želešice

Pro našeho klienta, německou výrobní firmu hledáme (stabilní zaměstnavatel):
KLEMPÍŘE – OPERÁTORA ROVNÁNÍ

NÁBOR DO KMENE FIRMY

Nástup možný IHNED

VOLNÉ VÍKENDY

ČISTÉ a MODERNÍ PRACOVNÍ PROSTŘEDÍ

Směny:

Směny: 7,5h práce + 0,5h pauza
3-směnný provoz: týden ranní / týden noční / týden odpolední směny

Náplň práce:
– rovnání vyráběných dveří, jejich dílců a drobných dílů
– práce podle výkresů
– používání různého nářadí a měřidel

Požadujeme

strojní vyučení (ideálně klempíř nebo obor o tváření kovů)
umět číst v technickém výkresu
fyzická zdatnost

Nabízíme

dobré stabilní platové podmínky
možnost navýšení mzdy již po 0,5 roku
možnost kariérního růstu a specializace

Příplatky:
přesčas 35 %
noční 20 %
pokud byste si chtěli udělat víkendový přesčas, je zde příplatek 25 %
(některé přesčasy se sčítají!)

25 dní dovolené
obědy zdarma (nabitá Sodexo stravenková platební karta: lze si s ní uhradit oběd ve firemní kantýně nebo si udělat nákup v supermarketech)
svozová doprava zdarma
cafeteria benefity – poukázky, které můžete uplatnit v kinech, sportovištích, lékárnách, cestování, různých obchodech
karta Activ Pass – volné vstupy do fitness, bazénů a saun, sportovišť, atd.
velmi levný mobilní tarif pro Vás i Vaší rodinu
penzijní připojištění
sportovní a kulturní akce pořádané firmou

KONTAKT ZDE

black_why