Obchodní zástupce pro Moravu (voda+topení+plyn)

Místo

Olomouc, Ostrava, Brno, Zlín

Popis

Obchodní činnost ve svěřené oblasti (celá Morava), prodej výrobků pro TZB (instalatérské komponenty, vybavení do koupelen, zařízení pro úpravu a filtraci vody. Péče o stávající zákazníky z řad velkoobchodů a akviziční činnost, plnění obchodního plánu a administrativa s tím spojená. Řešení zákaznických požadavků a reklamací – posuzování jejich oprávněnosti.

Požadujeme

SŠ vzdělání nejlépe stavebního zaměření s praxí aspoň 3 roky na místě obchodního zástupce ve stavebnictví. Orientace v produktech pro TZB a znalost trhu s tímto sortimentem.
Hledáme hotového člověka, který je schopný navázat na předešlé obchodní vztahy. Důležitá je i určitá manuální zručnost a technické myšlení – občas je nutné zákazníkům odborně poradit nebo provést drobný servisní zásah.
Osobnostní předpoklady: komunikační schopnosti, samostatnost, spolehlivost, příjemné vystupování, tah na branku a zodpovědnost při plnění svěřených úkolů; PC na uživatelské úrovni; ŘP B a praxi v řízení osobního automobilu považujeme za naprostou samozřejmost.

Nabízíme

Práce na HPP, zázemí stabilní společnosti s více než 25ti letou tradicí na trhu. Plat ve výši 40 – 50 tisíc (složený ze základu a pohyblivé části). Služební automobil a nástroje pro práci – mobilní telefon, notebook. Příspěvek na stravování, penzijní připojištění.

KONTAKT ZDE

beng

Komentáře

komentářů