PORADCE

Místo

Ústí nad Labem

Do zavedené kanceláře pojišťovny UNIQA v Ústí nad Labem na Pařížské ulici 10 hledáme vhodného kandidáta na pozici PORADCE.

Náplň práce
• realizace obchodních setkání s klienty
• komunikaci s klienty
• zpracování nabídek pojištění pro klienty
• řešení požadavků klientů
• správa a servis pojistného kmene
• zpracování reportů pro vedení společnosti

Požadujeme
• minimálně SŠ vzdělání s maturitou
• komunikační a vyjadřovací schopnosti
• obchodního ducha
• zodpovědnost, samostatnost
• znalost práce na PC
• příjemné vystupování
• odolnost vůči stresu
• ŘP skupiny B výhodou, nikoliv podmínkou
• praxi v oboru pojišťovnictví – výhodou, nikoliv podmínkou

Nabízíme
• spolupráci se stabilní pojišťovnou UNIQA
• akční a různorodou práci
• motivující provizní systém
• finanční ohodnocení v závislosti na dosažených výsledcích, plus možnost podpory pro nováčky
• spolupráci na ŽL – podmínkou
• možnost kariérního růstu
• zaškolení, odborné vzdělávání včetně profesních zkoušek a registraci u ČNB
• kancelář v Ústí nad Labem, Pařížská 10

V případě zájmu o pozici zašlete prosím Vaše CV. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

KONTAKT ZDE

black_ewbte