Recepční

Praha-Cholupice, Praha-Klánovice, Praha-Košíře, Praha-Motol, Praha-Lysolaje, Praha-Hostivař, Praha-Troja, Praha-Vršovice, Praha-Záběhlice, Praha

Pro našeho klienta, významnou obchodní společnost, hledáme uchazeče na pozici RECEPČNÍ.

PRACOVNÍ NÁPLŇ
• zodpovědnost za chod recepce
• každodenní kontakt s klienty společnosti osobně i po telefonu
• drobná administrativa (kopírování, skenování, kompletace dokumentů)
• vyřizování telefonátů a pošty
• práce s interním PC systémem
• příprava meetingů a zajištění občerstvení
• služební cesty automobilem po Praze

POŽADUJEME
• dokončené středoškolské vzdělání (SOU/SOŠ)
• alespoň základy AJ
• komunikativní a organizační schopnosti
• ŘP B (cesty i mimo kancelář) – aktivní řidič
• dobrá znalost práce na počítači

NABÍZÍME
• zajímavou nestereotypní práci v příjemném a přátelském kolektivu
• motivující příjem
• možnost kariérního postupu
• práce na HPP (ranní/odpolední) – střídání směn
• dynamickou a rozmanitou pozici
• vhodné i pro absolventy
• nástup možný ihned
• lokalita pracoviště – Praha 10

V případě zájmu zašlete prosím Vaše CV na níže uvedený kontakt. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

KONTAKT ZDE

objection