REFERENT NÁKUPU

Místo

Kopřivnice

Pro našeho německého klienta, spol. působící v automobilovém průmyslu, hledáme vhodného kandidáta na pozici REFERENT NÁKUPU.

Náplň práce:
– zodpovědnost za nákup materiálu do výroby
– sledování plánu výroby, koordinace toku materiálu do výroby
– zajišťování přeprav a spolupráce při celním odbavení
– schvalování faktur
– monitoring skladových zásob a jejich optimalizace
– komunikace s dodavateli (tuzemskými i zahraničními)
– úzká spolupráce se strategickým nákupem, zákaznickým servisem a plánováním
– hodnocení dodavatelů

Požadujeme

– min. SŠ vzdělání s maturitou, technické, popř. ekonomické zaměření
– praxe na obdobné pozici z výrobní společnosti
– AJ – komunikativně slovem i písmem
– NJ – výhodou
– SAP – výhodou
– analytické myšlení, samostatnost, schopnost pracovat pod tlakem

Nabízíme

– plat dle zkušeností kandidáta
– 13. plat
– stravenky
– příspěvek na penzijní připojištění
– flexibilní začátek a konec prac. doby
– možnost občasného HO
– vzdělávací kurzy a školení
– nástup ihned, popř. dohodou a přímo do kmene společnosti

KONTAKT ZDE

suspicious